Wersja FLASH
wykonanie: "INTERVICO"
Firma "Zielone Łąki" powstała w 1997 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty spożywcze spakowane estetycznie i bezpiecznie.
Jako pierwsza firma wprowadziliśmy na lokalny rynek jajka pakowane w opakowaniach detalicznych po 6 lub 10 sztuk.
Wraz ze zwiększającą się świadomością konsumencką rośnie w Polsce zapotrzebowanie na jajka pochodzące z innego, niż klatkowy, rodzaju chowu.
Tak więc sukcesywnie wprowadziliśmy na rynek lokalny najpierw w 2007 jaja z chowu ściólkowego a rok 2009 przyniósł za sobą zainteresowanie klientów również jajkiem z tzw. wolnego wybiegu, które znalazło się w naszym asortymencie.
Informacje na temat tych jaj znajdą Państwo w zakładce Nowości.
W trosce o naszych klientów, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa zdrowotnego konsumowanych produktów wdrażamy system HACCP. Nadany w 2004 (04615901) weterynaryjny numer identyfikacji dopuszcza nasz zakład do sprzedaży jaj na terenie całego kraju. Towar dowozimy własnym transportem, który spełnia warunki wymagane przy przewozie produktów spożywczych, takich jak jaja.

Firma P.W. " Zielone Łąki" prowadzi również punkt sprzedaży detalicznej jaj w wielu kategoriach wagowych po atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do naszych sklepów w Bydgoszczy:

 • Stawowa 48, osiedle Błonie,
 • Przyjazna 11, pawilon 19a - Targowisko,
 • Skłodowskiej - Curie - Targowisko Miejskie (wejście od strony Bartosza).


 • Warunki sprzedaży w naszych punktach spełniają wszelkie normy sanitarne, zapewniamy odpowiednią temperaturę dzięki użyciu klimatyzacji.
  ZAPRASZAMY !!!
  Transport
  Zielone Łąki polecają stronę: http://jedzmyjaja.pl.
  © 2007 - 2011 P. W. "Zielone Łąki"®